Om oss:

Vi er en lokal elektrobedrift fra Skien som Espen Utzig startet i 2005 etter mange år i Centrum Elektriske, ABB og YIT som bakgrunn. Vi har hatt god vekst i våre 13 år på markedet, og teller i dag 2 saksbehandlere, 10 montører og 3 lærlinger. Vi er godkjent opplæringsbedrift og har lærlinger i både sterkstrøm og svakstrøm. Vi utfører alt innen elektrisk installasjon, og jobber både på privat og bedriftsmarkedet. Vi er registrert elektro installatør og ekom installatør, samt Securitas Partner som består av drift, vedlikehold og nyanlegg for alle Securitas sine bedriftskunder i Telemark. Vi holder til på Rødmyr Industriområdet i Skien, og utfører arbeider i hele Telemark og Vestfold.

Ansatte:

Espen Utzig

Daglig leder
mobil: 98 28 89 55
E-post: espen@zelektro.no

Kjetil L. Færaas

Faglig leder
mobil: 98 28 89 59
E-post: kjetil@zelektro.no

Svein Garmo

Servicemontør
mobil: 98 28 89 57
E-post: svein@zelektro.no

Trond Asbjørnsen

Servicemontør
mobil: 98 28 89 58
E-post: trond@zelektro.no

Thomas Bakstad

Servicemontør
mobil: 48 32 39 80
E-post: thomas@zelektro.no

Krister Skjelbred

Servicemontør
mobil: 45 39 45 45
E-post: krister@zelektro.no

Andrè B. Sørbøe

Servicemontør
mobil: 98 28 89 52
E-post: andre@zelektro.no

Kristian Kåsa

Servicemontør
mobil: 98 28 89 51
E-post: kristian@zelektro.no

Petter Espedalen

Servicemontør
mobil: 98 28 89 56
E-post: petter@zelektro.no

Sondre Østli

Servicemontør
mobil: 98 28 89 54
E-post: sondre@zelektro.no

Magnus Fjelldalen Andersen

Prosjektleder
mobil: 93 05 00 85
E-post: magnus@zelektro.no

Fredrik
Christensen

Regnskap
mobil: 92 25 00 85
E-post: fredrik.christensen@zelektro.no

Kristian Ørjan Lehne

Lærling
tlf. 98 28 89 53
E-post: kristian.lehne@zelektro.no

Preben K. Stensrud

Lærling
mobil: 97 10 27 00
E-post: preben@zelektro.no

Brynjar Gullesen

Lærling
mobil: 92 65 55 30
E-post: brynjar@zelektro.no